Aktualności

Spotkanie mikołajkowe w Katarzynowie

Dodano: 29/01/2017

Wszyscy zgromadzeni mogli skorzystać z atrakcji przygotowanych przez Sołtysa i Radę Sołecką. Na początku spotkania artyści z teatru lalek „WidziMisię” z Łodzi zaprezentowali przedstawienie kukiełkowe pt. „Zimowa Opowieść”. Spektakl spodobał się publiczności, która nagrodziła aktorów gromkimi brawami.
W dalszej części spotkania przy dźwiękach świątecznych kolęd dzieci wraz z rodzicami z ogromnym zapałem zaangażowały się w przygotowywanie świątecznych ozdób choinkowych, które wieszały na pięknej choince. Po ubraniu choinki,  przy akompaniamencie gitarowym p.Aleksandry Szymczyk wspólnie odśpiewano okolicznościową piosenkę „Jedzie Mikołaj”, jako zachętę do wizyty tajemniczego gościa. Był nim oczywiście św. Mikołaj. Wszyscy powitali go gromkimi brawami, a najmłodsi otrzymali z jego rąk świąteczne upominki. W trakcie trwania całej imprezy każdy mógł poczęstować się przygotowanymi wcześniej słodyczami oraz ciepłymi napojami. Na koniec zrobiono wspólne pamiątkowe zdjęcie.
Uczestniczący w spotkaniu rodzice wraz z dziećmi ze Stowarzyszenia Rodzin Dzieci Specjalnej Troski w Koluszkach serdecznie dziękują p. sołtysowi Jarosławowi Kłosińskiemu oraz radzie sołeckiej za zaproszenie i możliwość udziału w tym pełnym uroku integracyjnym, świątecznym spotkaniu. Niech ten nowy rok 2017 zaowocuje nowymi pomysłami, projektami, służącymi integracji środowiska lokalnego

Wstecz