Aktualności

Teatr „Tacy sami” z gościną w świetlicy wiejskiej w Regnach

Dodano: 01/02/2016

Świetlica mieści się obok kaplicy, gdzie, co tydzień odprawiane są msze św. Spotkanie rozpoczęto więc mszą św. w której uczestniczyli zaproszeni goście wraz z mieszkańcami Regien. Po mszy nasza grupa teatralna na odpowiednio przygotowanej scenie zaprezentowała przedstawienie świąteczne „Dziewczynka z zapałkami”. Zaskoczyła nas reakcja publiczności, gdyż na wielu twarzach widzieliśmy łzy wzruszenia, słowa aprobaty. Była to najlepsza nagroda dla aktorów i reżyserów przygotowanej sztuki.
Po występach wszyscy goście zostali zaproszeni na salę świetlicową, gdzie czekała na nich gorąca herbata, kanapki i smaczne pączki. W tej miłej atmosferze, przy kominku wymieniano doświadczenia i snuto plany możliwości dalszej współpracy.
Nasi podopieczni byli bardzo zadowoleni, zarówno z możliwości występu przed szerszą publicznością, jak i nawiązania nowych znajomości z mieszkańcami Regien. Dziękujemy szczególnie p.A.Sałacie za zainicjowanie tego spotkania i  p. sołtys A. Michalak za miłe przyjęcie w progach świetlicy.
                                                                                                               Opr.A Szymczyk

Wstecz
Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje
o wydarzeniach subskrybuj newsletter.