Aktualności

Dzień Dziecka z firmą POL-HUN

Dodano: 02/08/2015

Na wszystkich czekało mnóstwo atrakcji: dmuchane zjeżdżalnie, trampolina, basen z kulkami, basen wypełniony wodą, w którym można było pływać łódką. Imprezą kierował wykwalifikowany zespół animatorów zabawy. Zadbali oni o ciekawe konkurencje sportowe oraz inne atrakcje w tym: malowanie twarzy, wykonywanie tatuaży henną. Można było skosztować domowych wypieków, smakołyków z grilla i innych pyszności. Dla wszystkich dzieci przygotowano w tym dniu specjalne menu m.in.: watę cukrową, lody, gofry i wiele słodkości. Po uśmiechniętych buziach widać było, że tegoroczny festyn sprawił wszystkim wiele radości i zadowolenia.
Dyrekcja SOSW w Koluszkach i Zarząd SRDST składa na ręce pani prezes Małgorzaty Bielskiej serdeczne podziękowania za ogromną empatię i troskę wobec osób niepełnosprawnych. Dziękujemy pracownikom „POL-HUN” za fantastyczne przyjęcie wszystkich naszych podopiecznych.
Takie imprezy pokazują ogromną siłę integracji i prawdziwej tolerancji w lokalnym środowisku.
Dzień Dziecka bez względu na niepełnosprawności oraz wiek jest dla każdego. Wszyscy byliśmy kiedyś dziećmi i warto to dziecko w sobie pielęgnować, tak jak robi to pani prezes Małgorzata Bielska, kobieta o wielkim sercu.

Wstecz
Jeśli chcesz otrzymywać od nas informacje
o wydarzeniach subskrybuj newsletter.